Tel/WeChat +86-15208965341

pon-pet 09h-17h(Srednjeevropsko vreme)
Tel/Viber +381-642280245

Jovanovski u finalu turnira u Kini

Bojana Jovanovski je stigla do finala turnira u kineskom Ningbou. Srpkinja za plasman u finale bila bolja od Šveđanke Larson u 3 seta. Bojana Jovanovski je još jednom pokazala da je u sjajnoj formi.Bojana je danas posle velike borbe uspela da savlada Šveđanku Larson sa 2:1 u setovima, vrativši se u meč posle i
Gabriel Grupa agent za pronalaženje i slanje robe iz Kine.

Bojana Jovanovski je stigla do finala turnira u kineskom Ningbou. Srpkinja za plasman u finale bila bolja od Šveđanke Larson u 3 seta.
Bojana Jovanovski je još jednom pokazala da je u sjajnoj formi.
Bojana je danas posle velike borbe uspela da savlada Šveđanku Larson sa 2:1 u setovima, vrativši se u meč posle izgubljenog prvog seta i brejka minusa u drugom setu. Srpkinja se nije predavala da bi na kraju i slavila sa 4:6, 7:6 i 6:4 po setovima ostvarivši tako plasman u finale turnira iz 125k serije.
Čelendžer u Kini je drugi turnir na kome Bojana stiže do finala u samo par nedelja. Da podsetimo, nedavno je Jovanovska osvojila turnir u Uzbekistanu sa nagradnim fondom od 235.000 dolara.
U finalu naša FED kup reprezentativka će igrati protiv Kineskinje Zang protiv koje do sad nije igrala.

Izvor: sportske.net